TEKMETAL KURUMSAL

Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla metal ofset baskı ve teneke kutu ambalaj ihtiyaçlarınızda her daim yanınızdayız..
Attığımız her adımda, daha iyisini üretmek ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Firmamız, 1995 yılında metal ofset matbaa işletmesi olarak TEKİRDAĞ bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Üretimdeki gelişmelerle birlikte kısa sürede teneke kutu ambalaj tesislerini de hayata geçirerek çalışmalarına devam etmiştir. 4000 m2 kapalı 3000 m2 açık alan olmak üzere 7000 m2 çalışma alanına sahiptir. Sektördeki 20 yıllık bilgi birikimi ve aynı zamanda dinamizmi ile her geçen gün artan satış hacmi ve müşteri kitlesiyle durmadan büyüyen TEKMETAL Ofset ve Ambalaj firması, müşterilerinin her türlü metal ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Kuruluşundan bu yana titizlikle üzerinde durduğu ürün kalitesini belgelendirmiş ve hızla kurumsallaşmıştır. Metal ofset matbaa hattı ve teneke kutu ambalaj işletmesi ile entegre tesis konumunda olan fabrikamız, üretimde uygulanan tüm işlemleri bağımsız olarak kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Peynir, zeytin, zeytinyağı, bal, turşu, helva, reçel, pekmez, salça ve yemeklik bitkisel yağlar gibi gıda metal ambalajları, madeni yağ, boya, tiner, endüstriyel yağlar, zirai ilaçlar gibi endüstriyel teneke kutu ambalajları ürün gamımızın bazı çeşitlerindendir.

Şirketimiz bünyesindeki tüm çalışanları ile sorumluluğunun bilincinde, sürekli ar-ge faaliyetlerini ve kaliteyi takip eden bir yaşam tarzı benimsemekte ve bu anlayışını tüm kademelerinde taviz vermeden sürdürmektedir. Müşteri memnuniyeti ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulundurarak, teknolojiyi yakından takip ederek, yatırımlarına devam eden firmamız, sizlerle beraber, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda hızla büyümeye devam etmektedir.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

TEKMETAL olarak bize daima yol gösterdiğine inandığımız, bizi biz yapan temel değerlerimiz, çalışma şeklimize yön veren iş ilkelerimiz, metal ambalaj sektöründeki varoluş gayemiz ve hedeflerimiz..

VİZYONumuz

Daima İleri

Hedefimiz; Türk sanayisinin büyümesine katkıda bulunarak dünyaya açılmaktır. Bu hedefe ulaşmak için, inovasyona önem veren yapımız, girişimci ve gelişmeci vizyonumuzla çevreci konseptimizden vazgeçmeden sektörde öncü bir kuruluş olmak.

MİSYONumuz

Yenilikçi ve sağduyulu varoluş gayemiz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik, ve iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak değer yaratan bir şirket olmak. Dinamik kadromuz ve ekip ruhumuzla beklentileri en üst seviyede, en uygun fiyat koşullarıyla hızlı bir şekilde karşılamak.

DeĞerlerİMİz

Bizi biz yapan ilkelerimiz ve değerlerimiz
 • İnovasyon (Yenilikçi Bakış Açısı)
 • İletişim, Paylaşım, Etik Çalışma
 • Yaratıcılık ve Üretkenlik
 • Öncülük ve Liderlik
 • Sorumluluk ve Duyarlılık
 • Şeffaflık, Güven, Özgüven
 • Müşteri, Hizmet Odaklılık
 • Tarafsız ve Gerçekçi Düşünce

  SOSYAL SORUMLULUK

  Doğaya ve geri dönüşüme katkımız

  Tükettiğimiz ürünlerin ambalajlarını tekrar dönüşüm süreci içine katıyor, öncelikle bu ambalajların yeniden hammadde olarak kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece nüfus artışıyla birlikte artan tüketim hacminin doğal dengeyi bozmasını önleyerek, doğadan aldıklarımızı yeniden doğaya kazandırıp bu dengesizliğin de önüne geçmiş oluyoruz